KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588572
nr 1358 8572
Olle Langert
(1924-2016), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 56, stilleben. Olja på duk, 37x50 cm
Olle Langert, svensk bildkonstnär född 1924, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:42:36
350 kr